Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 8719514385306 |
Oszczędność energii • Przyjazne i spokojne światło • Dekoracyjne oświetlenie zewnętrzne • Łatwa konfiguracja czujnika • Wodoodporność • Do zestawu zawsze dołączamy żarówki firmy Philips • Wybierz, aby uzyskać styl nowoczesny • Wybierz do oświetlenia ścian • Mocne światło • Najwyższej jakości materiały •
272,78 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Oświetlenie zewnętrzne ścienne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochrony | II |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Facade,Garden,Patio |
| Styl oświetlenia | Współczesny |
| Odpowiednia lokalizacja | Garden,Patio |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik ruchu |
| Wymienne źródło światła | |
| Lampy | |
| Lampa reflektorowa | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Żarówki w zestawie | |
| Lampy | 12 W |
| Żywotność żarówki | 10000 h |
| Technologia źródła światła | |
| Maksymalna moc wymiennego źródła światła | 12 W |
| Komfort oczu | |
| Ergonomia | |
| Przyciemniany | |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 50–60 Гц V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 50–60 Гц V |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Długość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 21 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 16.3 mm |
| Waga netto opakowania | 560 g |
| Waga brutto opakowania | 880 g |
| Zawartość opakowania | |
| Element dekoracyjny | |
| Pozostałe funkcje | |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | |
| Regulacja siły świecenia | |
| Klasy efektywności energetycznej kompatybilnych żarówek (stare) | A,A+,B,C,D,E |
| Klasy wydajności energetycznej kompatybilnych żarówek | D,E |
| Regulator oświetlenia z aplikacją HUE i przełącznikiem | |
| Szczegóły Techniczne | |
| Waga netto | 558 g |