Bezpłatny transport

Bezpłatny transport

Bezpłatny transport

U nas transport jest bezpłatny. Nie ma znaczenia, czy zamawiasz obudowę telefonu czy gigantyczny telewizor. Cenimy każde zamówienie jednakowo. Zawsze płacisz tylko za cenę towaru.


Wszystko w magazynie

W Apollo możesz być pewien, że oferujemy tylko towary, które są naprawdę w magazynie. Jeśli produkt wyświetla się na zielono informuje Cię o tym, że jest w magazynie. Oznacza to, że możemy go natychmiast wysłać. 

Kiedy otrzymasz swój towar?

W przypadku paczek zwykłych, 95% przesyłek jest obecnie dostarczanych następnego dnia roboczego. Jeśli zamawiasz większe towary (np. Duży telewizor, duży sprzęt gospodarstwa domowego itp.), Których nie można wysłać zwykłą paczką, tutaj czas dostawy zależy od konkretnej lokalizacji i zwykle wynosi 2-3 dni robocze od zamówienia

Dokładamy wszelkich starań, aby każda przesyłka dotarła do adresata w możliwie najkrótszym czasie i przyczyniamy się do tego, wysyłając towar z magazynu tak szybko, jak to możliwe. Prosimy jednak o wyrozumiałość, że możliwości usług transportowych mogą czasami być ograniczone przez sytuacje na drodze, pogodę, których nie możemy przewidzieć.