Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 16352/93/16 |
Stylowe i nowoczesne wzornictwo • Przyjemne i ciepłe białe światło • Zaprojektowana do użytku zewnętrznego • Sukces tkwi w szczegółach • Niezwykle wysoka trwałość żarówki • Kilka zastosowań • Najwyższej jakości materiały • Oszczędność energii • Przyjazne i spokojne światło •
544,40 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Oświetlenie zewnętrzne ścienne |
| Kolor produktu | Antracyt |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochrony | II |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Garden,Patio |
| Kolor szkła | Biały |
| Styl oświetlenia | Współczesny |
| Odpowiednia lokalizacja | Garden,Patio |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik ruchu |
| Wymienne źródło światła | |
| Lampy | |
| Lampa reflektorowa | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Żarówki w zestawie | |
| Rodzaj żarówki | Fluorescencyjny |
| Lampy | 15 W |
| Kolor światła | Ciepłe białe |
| Napięcie żarówki | 230 V |
| Żywotność żarówki | 10000 h |
| Temperatura koloru | 2700 K |
| Strumień świetlny | 970 lm |
| Technologia źródła światła | |
| Ekwiwalent moc żarówki | 75 W |
| Maksymalna moc wymiennego źródła światła | 15 W |
| Komfort oczu | |
| Całkowity strumień świetlny (ukryty) | 970 lm |
| Ergonomia | |
| Zdalnie sterowany | |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 101 mm |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Długość produktu | 118 mm |
| Wysokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 1060 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 132 mm |
| Głębokość opakowania | 1180 mm |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1.306 g |
| Waga netto opakowania | 1060 kg |
| Waga brutto opakowania | 1305 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | |
| Regulacja siły świecenia | |
| EAN/UPC/GTIN | 5413987609923 |
| Klasy efektywności energetycznej kompatybilnych żarówek (stare) | A,A+,B,C,D,E |
| Klasa efektywności energetycznej żarówki w zestawie (stara) | A |
| Klasy wydajności energetycznej kompatybilnych żarówek | D,E |
| Szczegóły Techniczne | |
| Waga netto | 1060 kg |
| Ogród | Podwórko |
| Szerokość SAP (sztuka) | 132,000 cm |
| Długość SAP (sztuka) | 118,000 cm |
| Wysokość SAP (sztuka) | 265,000 cm |
| Waga brutto SAP EAN (sztuka) | 1,305 g |