Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Einhell |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 4257990 |
620 W SDS Plus • Rodzaj zacisku: SDS Plus, Kolor produktu: Czarny, Czerwony • Średnica wiertła w betonie (max): 2 cm, Prędkość biegu jałowego (max): 1250 RPM, Energia uderzenia: 2,2 J • Źródło zasilania: Prąd przemienny, Moc pobierana: 620 W, Napięcie wejściowe AC: 230 - 240 V • Waga produktu: 2,61 kg, Szerokość opakowania: 417 mm, Głębokość opakowania: 113 mm
421,67 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Wiercenie | |
| Wiercenie udarowe | |
| Dłutowanie | |
| Rodzaj zacisku | SDS Plus |
| Liczba biegów | 1 |
| Kolor produktu | Black,Red |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1250 RPM |
| Energia uderzenia | 2.2 J |
| Współczynnik udaru (maks.) | 5200 IPM |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 20 cm |
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 620 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Długość przewodu | 2 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2610 kg |
| Szerokość opakowania | 417 mm |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 358 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | |