Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Einhell |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 4513812 |
1100 RPM • Kolor produktu: Czarny, Czerwony • Średnica wiertła w betonie (max): 1,2 cm, Prędkość znamionowa: 1100 RPM, Energia uderzenia: 1,2 J • Źródło zasilania: Bateria, Napięcie baterii: 18 V, Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion) • Waga produktu: 1,39 kg, Szerokość produktu: 80 mm, Głębokość produktu: 266 mm
487,90 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Black,Red |
| Miękki uchwyt | |
| Wydajność | |
| Prędkość znamionowa | 1100 RPM |
| Energia uderzenia | 1.2 J |
| Wskaźnik nacisku | 5700 bpm |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 12 cm |
| Szczegóły Techniczne | |
| System SDS | |
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 266 mm |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Waga produktu | 1390 kg |