Seasonic PRIME-TX-1300 - Akcesoria do komputerów i laptopów
Seasonic PRIME-TX-1300
Producent: Seasonic
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: SSR-1300TR2
Prime -TX-1300 moduł zasilaczy 1300 W 20+4 pin ATX ATX Czarny • Moc w sumie: 1300 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Typ okablowania: W pełni modułowy • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum • Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 13,5 cm • Przewody: Prąd przemienny, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Prime -TX-1300 moduł zasilaczy 1300 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
• Moc w sumie: 1300 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Typ okablowania: W pełni modułowy