Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 8720169212824 |
Philips Funkcjonalność • Wysokiej jakości materiał metalowy • Dyfuzor o wysokiej jakościŁagodne światło o równomiernej dystrybucji • 5 lat gwarancji na system LED •
461,40 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Oświetlenie miejscowe wpuszczane |
| Kolor produktu | Biały |
| Nadaje się do użytku w pomieszczeniach | |
| Plafon kształt | Okrągły |
| Odpowiednia lokalizacja | Bedroom,Dining room,Kitchen,Living room,Office |
| Materiał obudowy | Metal,Plastic |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochrony | II |
| Styl oświetlenia | Współczesny |
| Model | Recessed Lights |
| Lampy | |
| Lampa reflektorowa | Non-changeable bulb(s) |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Żarówki w zestawie | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lampy | 6.5 W |
| Temperatura barwowa (min) | 3000 K |
| Temperatura barwowa (max) | 3000 K |
| Żywotność żarówki | 50000 h |
| Kąt wiązki | 110 ° |
| Współczynnik mocy | 0.45 |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Skuteczność świetlna | 176 lm/W |
| Technologia źródła światła | LED |
| Żywotność żarówki (@ 2,7 godz / dzień) | 51 year(s) |
| Komfort oczu | |
| Całkowity strumień świetlny | 1150 lm |
| Ergonomia | |
| Przyciemniany | |
| Regulacja siły świecenia | |
| Możliwość przyciemniania pilotem | |
| Reflektor z możliwością regulacji | |
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Długość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 49.5 mm |
| Średnica | 170 cm |
| Waga produktu | 204 g |
| Recessed distance | 2 mm |
| Szerokość wycięcia | 150 cm |
| Długość wycięcia | 150 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 173 mm |
| Głębokość opakowania | 57 mm |
| Wysokość opakowania | 173 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 260 g |
| Waga netto opakowania | 200 g |
| Waga brutto opakowania | 260 g |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |
| Szczegóły Techniczne | |
| Element dekoracyjny | |
| Prąd pobierany przez lampę | 60 mA |
| Współczynnik zachowania strumienia świetlnego | 70 % |
| Liczba cykli włączania | 25000 |
| Czas nagrzewania do 60% światła | 2 s |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 5 |
| Wbudowana dioda PowerLED | |
| Waga netto | 204 g |