Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 8720169266599 |
IP44 – wodoszczelność • Materiały najwyższej jakości • Wysokiej jakości światło LED • Ciepłe światło białe 2700 K •
242,13 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Oświetlenie zewnętrzne ścienne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochrony | II |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Patio,Garden |
| Styl oświetlenia | Współczesny |
| Odpowiednia lokalizacja | Garden,Patio |
| Cechy zabiezpieczeń | Water resistant,Rust resistant,Dust resistant |
| Wymienne źródło światła | |
| Lampy | |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Żarówki w zestawie | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lampy | 6 W |
| Kolor światła | Ciepłe białe |
| Żywotność żarówki | 25000 h |
| Temperatura koloru | 2700 K |
| Temperatura barwowa (min) | 2700 K |
| Temperatura barwowa (max) | 2700 K |
| Strumień świetlny | 720 lm |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Technologia źródła światła | LED |
| Maksymalna moc wymiennego źródła światła | 6 W |
| Komfort oczu | |
| Całkowity strumień świetlny | 720 lm |
| Ergonomia | |
| Przyciemniany | |
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Długość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 590 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga netto opakowania | 500 g |
| Waga brutto opakowania | 590 g |
| Zawartość opakowania | |
| Element dekoracyjny | |
| Pozostałe funkcje | |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | |
| Reflektor z możliwością regulacji | |
| Dwukierunkowe wiązki światła | |
| Regulacja siły świecenia | |
| EAN/UPC/GTIN | 8720169266599 |
| Klasa efektywności energetycznej żarówki w zestawie (stara) | E |
| Gwarancja modułu LED | 5 year(s) |
| Szczegóły Techniczne | |
| Waga netto | 500 g |