- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | HR1388/80 |
457,42 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Black,Red,White |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | |
| Wkładka do szatkowania na drobno | |
| Wkładka do krojenia na drobno | |
| Ergonomia | |
| Stopy antypoślizgowe | |
| Schowek na przewód sieciowy | |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa | |
| Moc | |
|---|---|
| Moc silnika | 220 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Moc | 200 W |
| Zawartość opakowania | |
| Miska dołączona | |
Wyglądasz: Philips HR1388/80
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.