Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 915002790102 |
Oszczędność energii • Dekoracyjne oświetlenie zewnętrzne • Wodoodporność • Wybierz, aby uzyskać tradycyjny efekt • Mocne światło • Wybierz jako lampy sufitowe • Najwyższej jakości materiały •
194,87 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Oświetlenie zewnętrzne do zawieszenia |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochrony | II |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Garden,Patio |
| Kolor szkła | Przezroczysty |
| Styl oświetlenia | Tradycyjne |
| Odpowiednia lokalizacja | Garden,Patio |
| Zintegrowane czujniki | |
| Cechy zabiezpieczeń | |
| Wymienne źródło światła | |
| Lampy | |
| Lampa reflektorowa | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Żarówki w zestawie | |
| Technologia źródła światła | |
| Klasy wydajności energetycznej kompatybilnych żarówek | D,E |
| Maksymalna moc wymiennego źródła światła | 60 W |
| Komfort oczu | |
| Ergonomia | |
| Regulacja siły świecenia | |
| Zdalnie sterowany | |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 50–60 Hz V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Długość produktu | 175 mm |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Waga produktu | 720 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 18.3 mm |
| Głębokość opakowania | 18.3 mm |
| Wysokość opakowania | 27.9 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 920 g |
| Waga netto opakowania | 720 g |
| Waga brutto opakowania | 920 g |
| Pozostałe funkcje | |
| EAN/UPC/GTIN | 8718291510482 |
| Klasy efektywności energetycznej kompatybilnych żarówek (stare) | A,A+,A++,B,C,D,E |
| Szczegóły Techniczne | |
| Waga netto | 720 g |
| Ogród | Podwórko |
| Szerokość SAP (sztuka) | 183,000 cm |
| Długość SAP (sztuka) | 183,000 cm |
| Wysokość SAP (sztuka) | 279,000 cm |
| Waga brutto SAP EAN (sztuka) | 0,920 g |