Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 929003359701 |
IP44 – wodoszczelność • 5 lat gwarancji na system LED • Ciepłe światło białe 2700 K • Długi czas użytkowania — nawet 50 tys. godzin • Ultrawydajna • Nawet o 80% mniejsze zużycie energii • Bezpieczny i wygodny czujnik ruchu •
435,67 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Oświetlenie zewnętrzne ścienne |
| Kolor produktu | Antracyt |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochrony | I |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Patio,Garden |
| Styl oświetlenia | Współczesny |
| Odpowiednia lokalizacja | Garden,Patio |
| Zintegrowane czujniki | Motion sensor,Day/night sensor |
| Cechy zabiezpieczeń | Water resistant,Rust resistant,Dust resistant |
| Wymienne źródło światła | |
| Lampy | |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Żarówki w zestawie | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lampy | 4.3 W |
| Kolor światła | Ciepłe białe |
| Żywotność żarówki | 50000 h |
| Temperatura koloru | 2700 K |
| Temperatura barwowa (min) | 2700 K |
| Temperatura barwowa (max) | 2700 K |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Technologia źródła światła | LED |
| Maksymalna moc wymiennego źródła światła | 3.8 W |
| Komfort oczu | |
| Całkowity strumień świetlny | 800 lm |
| Ergonomia | |
| Przyciemniany | |
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Długość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 620 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 720 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga netto opakowania | 620 g |
| Waga brutto opakowania | 720 g |
| Zawartość opakowania | |
| Element dekoracyjny | |
| Pozostałe funkcje | |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | |
| Reflektor z możliwością regulacji | |
| Dwukierunkowe wiązki światła | |
| Regulacja siły świecenia | |
| EAN/UPC/GTIN | 8720169263819 |
| Klasa efektywności energetycznej żarówki w zestawie (stara) | B |
| Gwarancja modułu LED | 5 year(s) |
| Szczegóły Techniczne | |
| Waga netto | 620 g |