- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Kod produktu: | PHIAZ127 |
CD • kaseta •
379,65 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Audio | |
|---|---|
| System dźwięku | stereo |
| Technologia wspomagająca poprawę dźwięku | Dynamic Bass Boost |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Głośniki | 2 |
| Radio | |
| Zakresy tunera | FM |
| Wbudowana antena | |
| Rodzaje nośników | |
| Odtwarzacz CD-R | |
| Odtwarzacz CD-RW | |
| Cechy | |
| Typ napędu | Przenośny odtwarzacz CD |
| Kolor produktu | Szary |
| Odtwarzacz mp3 | |
| Zmieniarka CD | |
| Obudowa kasety | |
| Technologia magnetofonów kasetowych | Mechaniczny |
| Liczba magnetofonów | 1 deck(s) |
| Pojemność płyty CD | 1 discs |
| Mechanizm ładujący | Górą |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Cechy zarządzania | |
|---|---|
| Regulacja głośności | Obrotowy |
| Liczba utworów do zaprogramowania | 20 |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście liniowe | |
| Moc | |
| Liczba baterii | 6 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 2000 kg |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | LR14 |
| Napięcie baterii | 1.5 V |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 326 mm |
| Głębokość opakowania | 158 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2400 kg |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 326 x 158 x 275 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | |
| Karta gwarancyjna | |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 300 x 133 x 240 mm |
Wyglądasz: Philips Bumbox CD AZ127/12
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.