Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 16461/93/P3 |
Czujnik ruchu w zestawie • IP44 – odporność na działanie warunków atmosferycznych • Oszczędność energii • Oświetlenie LED wysokiej jakości • Duża trwałość • Jasne, dzienne światło • 5 lat gwarancji na system LED •
306,77 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Oświetlenie zewnętrzne ścienne |
| Kolor produktu | Anthracite,White |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochrony | II |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Styl oświetlenia | Współczesny |
| Odpowiednia lokalizacja | Garden,Patio |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik ruchu |
| Wymienne źródło światła | |
| Lampy | |
| Lampa reflektorowa | Non-changeable bulb(s) |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Moc w sumie | 6 W |
| Lampy | 6 W |
| Kolor światła | Chłodna biel |
| Napięcie żarówki | 230 V |
| Żywotność żarówki | 25000 h |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Technologia źródła światła | |
| Ekwiwalent moc żarówki | 54 W |
| Komfort oczu | |
| Całkowity strumień świetlny | 600 lm lm |
| Ergonomia | |
| Przyciemniany | |
| Typ przetwornika obrazu | Podczerwień |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Głębokość produktu | 166 mm |
| Długość produktu | 166 mm |
| Wysokość produktu | 221 mm |
| Waga produktu | 695 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 86 mm |
| Głębokość opakowania | 176 mm |
| Wysokość opakowania | 241 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 815 g |
| Waga netto opakowania | 700 g |
| Waga brutto opakowania | 820 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | |
| Regulacja siły świecenia | |
| EAN/UPC/GTIN | 8718696223321 |
| Klasa efektywności energetycznej żarówki w zestawie (stara) | E |
| Gwarancja modułu LED | 5 year(s) |
| Szczegóły Techniczne | |
| Waga netto | 695 g |
| Ogród | Podwórko |
| Szerokość SAP (sztuka) | 176,000 cm |
| Długość SAP (sztuka) | 86,000 cm |
| Wysokość SAP (sztuka) | 241,000 cm |
| Waga brutto SAP EAN (sztuka) | 0,815 g |