Neomounts PLASMA-W200BLACK - TV, Video, Audio
Gwarancja
Neomounts PLASMA-W200BLACK
Neomounts PLASMA-W200BLACK
Producent: Neomounts
Dostępność: w magazynie
Gwarancja:
Kod produktu: PLASMA-W200BLACK
2,16 m (85") Czarny • Maksymalna waga: 100 kg, Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37"), Maksymalna wielkość ekranu: 2,16 m (85"), Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 865 x 480 mm • Zakres kąta nachylenia: -15 - 15°, Dystans do ściany (max.): 8,3 cm • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
2,16 m (85") Czarny
• Maksymalna waga: 100 kg, Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37"), Maksymalna wielkość ekranu: 2,16 m (85"), Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 865 x 480 mm