Neomounts DS75-450BL2 podpora stolu obrazovky -
Producent: Neomounts
Dostępność: w magazynie
Gwarancja:
Kod produktu: DS75-450BL2
uchwyt / stojak do monitorów 81,3 cm (32") Czarny Biurko • Typ montażu: Zaciskowy/przelotowy, Maksymalna waga: 8 kg, Minimalna wielkość ekranu: 43,2 cm (17"), Maksymalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32"), Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm • Opcja regulacji wysokości, Obracany: -10 - 10°, Zakres kąta nachylenia: -10 - 10° • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
uchwyt / stojak do monitorów 81,3 cm (32") Czarny Biurko
• Typ montażu: Zaciskowy/przelotowy, Maksymalna waga: 8 kg, Minimalna wielkość ekranu: 43,2 cm (17"), Maksymalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32"), Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm