Inter-Tech IPC ASPOWER R2A-DV0550-N 550W (redundantní) - Telefony komórkowe i tablety
Inter-Tech IPC ASPOWER R2A-DV0550-N 550W (redundantní)
Producent: Inter-Tech
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: 99997231
moduł zasilaczy 550 W 20+4 pin ATX Stal nierdzewna • Moc w sumie: 550 W, Napięcie wejściowe AC: 115 - 230 V, Wydajność: 92% • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX • Przeznaczenie: Serwer, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold, MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 100000 h • Kolor produktu: Stal nierdzewna, Średnica czaszy wentylatora: 4 cm, Liczba wentylatorów: 2 went. • Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 270 mm, Wysokość produktu: 84 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 550 W 20+4 pin ATX Stal nierdzewna
• Moc w sumie: 550 W, Napięcie wejściowe AC: 115 - 230 V, Wydajność: 92%
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX
• Kolor produktu: Stal nierdzewna, Średnica czaszy wentylatora: 4 cm, Liczba wentylatorów: 2 went.
• Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 270 mm, Wysokość produktu: 84 mm