Inter-Tech ASPOWER U2A-B20600-S - Telefony komórkowe i tablety
Inter-Tech ASPOWER U2A-B20600-S
Producent: Inter-Tech
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: 88887228
moduł zasilaczy 600 W 20+4 pin ATX Stal nierdzewna • Moc w sumie: 600 W, Napięcie wejściowe AC: 115 - 230 V, Wydajność: 90% • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne • Przeznaczenie: Serwer, MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 100000 h • Kolor produktu: Stal nierdzewna, Średnica czaszy wentylatora: 8 cm, Liczba wentylatorów: 1 went. • Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 225 mm, Wysokość produktu: 70 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 600 W 20+4 pin ATX Stal nierdzewna
• Moc w sumie: 600 W, Napięcie wejściowe AC: 115 - 230 V, Wydajność: 90%
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne
• Przeznaczenie: Serwer, MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 100000 h
• Kolor produktu: Stal nierdzewna, Średnica czaszy wentylatora: 8 cm, Liczba wentylatorów: 1 went.
• Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 225 mm, Wysokość produktu: 70 mm