Gembird WM-S80F-01 - TV, Video, Audio
Gembird WM-S80F-01
Producent: Gembird
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: WM-S80F-01
uchwyt do telewizorów 2,03 m (80") Czarny • Maksymalna waga: 50 kg, Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37"), Maksymalna wielkość ekranu: 2,03 m (80"), Minimalny uchwyt VESA: 200 x 100 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm • Dystans do ściany (max.): 1,7 cm • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
uchwyt do telewizorów 2,03 m (80") Czarny
• Maksymalna waga: 50 kg, Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37"), Maksymalna wielkość ekranu: 2,03 m (80"), Minimalny uchwyt VESA: 200 x 100 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm