Gembird WM-65RT-01 - TV, Video, Audio
Gembird WM-65RT-01
Producent: Gembird
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: WM-65RT-01
uchwyt do telewizorów 165,1 cm (65") Czarny • Maksymalna waga: 35 kg, Minimalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32"), Maksymalna wielkość ekranu: 165,1 cm (65"), Minimalny uchwyt VESA: 400 x 400 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 600 mm • Zakres kąta nachylenia: -2 - 15° • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
uchwyt do telewizorów 165,1 cm (65") Czarny
• Maksymalna waga: 35 kg, Minimalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32"), Maksymalna wielkość ekranu: 165,1 cm (65"), Minimalny uchwyt VESA: 400 x 400 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 600 mm