Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | PRF0120975 |
8 788,65 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Położenie urządzenia | Wbudowany |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Typ górnej powierzchni | Szkło |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 zone(s) |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 zone(s) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Kształt strefy gotowania 1 | Prostokątny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2100 W |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3700 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Kształt strefy gotowania 2 | Prostokątny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2100 W |
| Strefa gotowania 2 boost | 3700 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Strefa gotowania 3 kształt | Prostokątny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2100 W |
| Strefa gotowania 3 boost | 3700 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Strefa gotowania 4 kształt | Prostokątny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2100 W |
| Strefa gotowania 4 boost | 3700 W |
| Elastyczna strefa gotowania | |
| Strefa kombi | |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Pozycja panelu sterowania | Przedni |
| Minutnik | |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 7400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 830 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 23000 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1030 mm |
| Głębokość opakowania | 915 mm |
| Wysokość opakowania | 430 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 25000 kg |