- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | PRF0196341 |
Czarny Wbudowany 88 cm Gaz 4 stref(y) Wbudowany kaptur • Kolor produktu: Czarny, Położenie urządzenia: Wbudowany, Rozmiar szerokości płyty: 88 cm • Typ kontroli: Obrotowy, Pozycja panelu sterowania: Górna przednia strona, Typ wyświetlacza: LED • Rodzaj ekstrakcji: Kanałowe / obiegowe, Maksymalna moc ekstrakcji: 590 m³/h, Pełne ociążenie okapu kuchenki: 250 W • Przyłącza (prąd): 250 W, Przyłącza (gaz): 10000 W, Moc: 250 W • Technologie Elica (gotowanie): Delay Switch Off, Flat Grid Pan Supports
10 473,29 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Położenie urządzenia | Wbudowany |
| Rozmiar szerokości płyty | 88 cm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gaz |
| Typ górnej powierzchni | Glass/Cast-iron |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 zone(s) |
| Liczba palników | 4 zone(s) |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 zone(s) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Semi-rapid |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1750 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Rapid |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Semi-rapid |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1750 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Podwójna strefa |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 3500 W |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Kolor gałek | Czarny |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Wykończenie | Połysk |
| Rodzaj ramy | Bezszkieletowy |
| Wydajność | |
| Funkcja zwiększenia | |
| Bezstopniowy regulator temperatury | |
| Wykrywanie naczynia | |
| Domino | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Minutnik | |
| Zapłon elektroniczny | |
| Elektroniczny rodzaj zapłonu | Knob ignition |
| Urządzenie kontrolujące uszkodzenie płomienia | |
| Wskaźnik włączonej płyty grzewczej | |
| Wskaźnik ciepła | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | |
| Diody LED | Wentylator |
| Łatwy do czyszczenia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | |
| Okap kuchenny | |
|---|---|
| Wbudowany kaptur | |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc ekstrakcji | 590 m³/h |
| Pełne ociążenie okapu kuchenki | 250 W |
| Moc silnika | 250 W |
| Liczba prędkości wentylatora | 5 |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (min) | 40 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 57 dB |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 68 dB |
| Lokalizacja wydechu | Tył |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Klasa efektywności energetycznej (płyta) | A++ |
| Moc | |
| Moc | 250 W |
| Przyłącza (prąd) | 250 W |
| Przyłącza (gaz) | 10000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 5 A |
| Klasa wydajności energetycznej | A++ |
| Typ wtyczki zasilającej | No plug |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Elica (gotowanie) | Delay Switch Off,Flat Grid Pan Supports |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 880 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wysokość produktu | 211 mm |
| Waga produktu | 32900 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 840 cm |
| Głębokość komory instalacji (maks) | 487 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 987 mm |
| Głębokość opakowania | 546 mm |
| Wysokość opakowania | 600 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 44200 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany wyciąg kuchenny | |