Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Electrolux |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | KGS64362XX |
996,52 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Położenie urządzenia | Wbudowany |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gaz |
| Typ górnej powierzchni | Stal nierdzewna |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 zone(s) |
| Liczba palników | 4 zone(s) |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 zone(s) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 128 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 4000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 70 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1900 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Mały |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 54 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Średni |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 70 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1900 W |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Kolor gałek | Czarny |
| Wydajność | |
|---|---|
| Liczba poziomów zasilania | 9 |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Przedni |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Waga produktu | 10700 kg |