- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Electrolux |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | KCC83443 |
Czarny Wbudowany Płyta indukcyjna strefowa 4 stref(y) Wbudowany kaptur • Kolor produktu: Czarny, Położenie urządzenia: Wbudowany, Rodzaj płyty grzejnej: Płyta indukcyjna strefowa • Pozycja panelu sterowania: Przednie • Maksymalna moc ekstrakcji: 575 m³/h, Poziom hałasu: 52 dB, Poziom hałasu wentylatora (max): 67 dB • Przyłącza (prąd): 7350 W, Napięcie wejściowe AC: 220-240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz • Waga produktu: 18,9 kg, Szerokość przedziału instalacji: 93,5 cm, Głębokość przedziału instalacji: 61,9 cm
5 780,56 zł
włącznie z VAT 23%
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Położenie urządzenia | Wbudowany |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 zone(s) |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 zone(s) |
| Wydajność | |
| Funkcja zwiększenia | |
| Liczba poziomów zasilania | 9 |
| Funkcja pomostowa | |
| Funkcja Hob²Hood | |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Przedni |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | |
| Maksymalna moc ekstrakcji | 575 m³/h |
| Liczba prędkości wentylatora | 3 |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 67 dB |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 69 dB |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Ciemnoszary |
| Klasa efektywności energetycznej (płyta) | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | B |
| Moc | |
|---|---|
| Przyłącza (prąd) | 7350 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | 183.9 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18860 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 935 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 619 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 540 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 540 mm |
| Głębokość opakowania | 935 mm |
| Wysokość opakowania | 619 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 25380 kg |