Eaton 9E Tower, 2000VA/1600W - Akcesoria do komputerów i laptopów
TOP
OFERTA
Eaton 9E Tower, 2000VA/1600W
Eaton 9E Tower, 2000VA/1600W
Producent: Eaton
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 9E2000I
Podwójnej konwersji (online) 2 kVA 1600 W 6 x gniazdo sieciowe • Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2 kVA, Moc rzeczywista: 1600 W • Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel, Wtyczka: C13 panel, Ilość gniazd sieciowych: 6 x gniazdo sieciowe • Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 4 min, Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 12 min • Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Bezpieczeństwo: IEC/EN 62040-1 • Szerokość produktu: 330 mm, Głębokość produktu: 190 mm, Wysokość produktu: 399 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Podwójnej konwersji (online) 2 kVA 1600 W 6 x gniazdo sieciowe
• Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2 kVA, Moc rzeczywista: 1600 W
• Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Bezpieczeństwo: IEC/EN 62040-1
• Szerokość produktu: 330 mm, Głębokość produktu: 190 mm, Wysokość produktu: 399 mm