Eaton 9SX 3000VA/2700W, LCD, Tower - Akcesoria do komputerów i laptopów
Eaton 9SX 3000VA/2700W, LCD, Tower
Producent: Eaton
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 9SX3000I
Podwójnej konwersji (online) 3000 VA 2700 W 9 x gniazdo sieciowe • Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 3000 VA, Moc rzeczywista: 2700 W • Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel, Wtyczka: C20 panel, Ilość gniazd sieciowych: 9 x gniazdo sieciowe • Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 15,5 min • Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Typ ekranu: LCD • Szerokość produktu: 214 mm, Głębokość produktu: 412 mm, Wysokość produktu: 346 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Podwójnej konwersji (online) 3000 VA 2700 W 9 x gniazdo sieciowe
• Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 3000 VA, Moc rzeczywista: 2700 W
• Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 15,5 min
• Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Typ ekranu: LCD
• Szerokość produktu: 214 mm, Głębokość produktu: 412 mm, Wysokość produktu: 346 mm