Cisco PWR-IE50W-AC= - Akcesoria do komputerów i laptopów
Gwarancja
Cisco PWR-IE50W-AC=
Cisco PWR-IE50W-AC=
Producent: Cisco
Dostępność: w magazynie
Gwarancja:
Kod produktu: PWR-IE50W-AC=
akcesoria do przełączników sieciowych Zasilacz • Typ produktu • Kolor: szary • Średni czas między awariami (MTBF): 1662359 h • Kompatybilność: Cisco IE-3000-4TC • IE-3000-8TC • IE-3000-4TC-E & IE-3000-8TC-E • Całkowita moc: 50 W • Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V • Maksymalny prąd: 1,25 A • Szerokość: 51 mm • Głębokość: 112 mm • Wysokość: 147 mm •
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
akcesoria do przełączników sieciowych Zasilacz
• Typ produktu
• Kolor: szary
• Średni czas między awariami (MTBF): 1662359 h
• Kompatybilność: Cisco IE-3000-4TC
• IE-3000-8TC
• Całkowita moc: 50 W
• Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
• Maksymalny prąd: 1,25 A
• Szerokość: 51 mm
• Głębokość: 112 mm
• Wysokość: 147 mm