Cisco C9K-PWR-650WAC-R= - Akcesoria do komputerów i laptopów
Cisco C9K-PWR-650WAC-R=
Producent: Cisco
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: C9K-PWR-650WAC-R=
przełącznik Zasilanie • Typ produktu: Zasilanie, Kolor produktu: Czarny, Szary, Materiały: Metal • Moc w sumie: 650 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
przełącznik Zasilanie
• Typ produktu: Zasilanie, Kolor produktu: Czarny, Szary, Materiały: Metal
• Moc w sumie: 650 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz