Chieftec GPS-700A8 700W, 12cm fan, akt.PFC - Komputery i laptopy
Chieftec GPS-700A8 700W, 12cm fan, akt.PFC
Producent: Chieftec
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: GPS-700A8
Smart moduł zasilaczy 700 W 20+4 pin ATX PS/2 Czarny • Moc w sumie: 700 W, Napięcie wejściowe AC: 230 V, Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): PS/2 • Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm • Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 87 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Smart moduł zasilaczy 700 W 20+4 pin ATX PS/2 Czarny
• Moc w sumie: 700 W, Napięcie wejściowe AC: 230 V, Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): PS/2
• Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
• Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 87 mm