Chieftec GPS-500A8 - Komputery i laptopy
Chieftec GPS-500A8
Producent: Chieftec
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: GPS-500A8
moduł zasilaczy 500 W 20+4 pin ATX ATX Czarny • Moc w sumie: 500 W, Napięcie wejściowe AC: 230 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS • Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm • Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 87 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 500 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
• Moc w sumie: 500 W, Napięcie wejściowe AC: 230 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS
• Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
• Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 87 mm