ASUS STRIX-1000P-GAMING - Warsztat i hobby
Gwarancja 10 lat
ASUS STRIX-1000P-GAMING
ASUS STRIX-1000P-GAMING
Producent: ASUS
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 10 lat
Kod produktu: 90YE00W1-B0NA00
ROG moduł zasilaczy 1000 W 20+4 pin ATX ATX Czarny, Srebrny • Moc w sumie: 1000 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 120,400 mm • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum • Kolor produktu: Czarny, Srebrny, Rodzaj chłodzenia: Semi-passive, Liczba wentylatorów: 1 went. • Przewody: Prąd przemienny, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
ROG moduł zasilaczy 1000 W 20+4 pin ATX ATX Czarny, Srebrny
• Moc w sumie: 1000 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 120,400 mm