ASUS ROG-LOKI-750P-SFX-L-GAMING - Warsztat i hobby
Gwarancja 10 lat
ASUS ROG-LOKI-750P-SFX-L-GAMING
Producent: ASUS
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 10 lat
Kod produktu: 90YE00N4-B0NA00
moduł zasilaczy 20+4 pin ATX Czarny, Srebrny • Moc w sumie: 750 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Łączna moc (+3.3 V): 110 W • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): SFX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum • Kolor produktu: Czarny, Srebrny, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm, Liczba wentylatorów: 1 went. • Szerokość produktu: 125 mm, Głębokość produktu: 125 mm, Wysokość produktu: 63,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 20+4 pin ATX Czarny, Srebrny
• Moc w sumie: 750 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Łączna moc (+3.3 V): 110 W
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): SFX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum
• Kolor produktu: Czarny, Srebrny, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm, Liczba wentylatorów: 1 went.
• Szerokość produktu: 125 mm, Głębokość produktu: 125 mm, Wysokość produktu: 63,5 mm