ASUS ROG-STRIX-1200P-GAMING - Akcesoria do komputerów i laptopów
TOP
OFERTA
Gwarancja 10 lat
ASUS ROG-STRIX-1200P-GAMING
ASUS ROG-STRIX-1200P-GAMING
Producent: ASUS
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 10 lat
Kod produktu: 90YE00W0-B0NA00
ROG -STRIX-1200P-GAMING moduł zasilaczy 1200 W 20+4 pin ATX ATX Czarny • Moc w sumie: 1200 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 120,400 mm • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum • Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Semi-passive, Liczba wentylatorów: 1 went. • Szerokość produktu: 160 mm, Głębokość produktu: 150 mm, Wysokość produktu: 86 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
ROG -STRIX-1200P-GAMING moduł zasilaczy 1200 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
• Moc w sumie: 1200 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 120,400 mm
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum
• Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Semi-passive, Liczba wentylatorów: 1 went.
• Szerokość produktu: 160 mm, Głębokość produktu: 150 mm, Wysokość produktu: 86 mm