Zasilacz MegaMax 500W V2 80+ STD EU ZM500-TXII - Warsztat i hobby
Gwarancja 3 lata
Zasilacz MegaMax 500W V2 80+ STD EU ZM500-TXII
Producent: Zalman
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 3 lata
Kod produktu: ZM500-TXII
moduł zasilaczy 500 W 20+4 pin ATX Czarny • Moc w sumie: 500 W, Napięcie wejściowe AC: 200 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne • Technologia łożysk: HDB • Kolor produktu: Czarny, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm • Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 500 W 20+4 pin ATX Czarny
• Moc w sumie: 500 W, Napięcie wejściowe AC: 200 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne
• Technologia łożysk: HDB
• Kolor produktu: Czarny, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
• Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm