Yeelight Ultra Slim Smart Ceiling Light C2201C235 - Komputery i laptopy
Yeelight Ultra Slim Smart Ceiling Light C2201C235
Producent: Yeelight
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: YLXDD-0030
Inteligentne światło sufitowe Wi-Fi 40 W • Model: Inteligentne światło sufitowe, Standardowe rozwiązania komunikacyjne: Wi-Fi, Kolor produktu: Biały • Obsługiwane aplikacje: Yeelight App • Napięcie: 220 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz • Rodzaj opakowania: Pudełko • Ilość na paczkę: 1 szt.
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Inteligentne światło sufitowe Wi-Fi 40 W
• Obsługiwane aplikacje: Yeelight App
• Napięcie: 220 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz