Výměnný rámeček Samsung pro Frame TV s úhlopříčkou 43" (2023), Zkosený design (VG-SCFC43SGMXC) zlatý - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Výměnný rámeček Samsung pro Frame TV s úhlopříčkou 43" (2023), Zkosený design (VG-SCFC43SGMXC) zlatý
Producent: Samsung
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: VG-SCFC43SGMXC
akcesorium do telewizorów • Typ produktu: Rama, Kolor produktu: Piaskowy, Długość przekątnej ekranu: 109,2 cm (43") • Waga produktu: 840 g, Wymiary górnej i dolnej części (SxGxW): 974,6 x 17,7 x 28 mm, Wymiary lewej i prawej części (SxGxW): 562,8 x 17,7 x 28 mm • Szerokość opakowania: 1058 mm, Głębokość opakowania: 90 mm, Wysokość opakowania: 94 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
akcesorium do telewizorów
• Typ produktu: Rama, Kolor produktu: Piaskowy, Długość przekątnej ekranu: 109,2 cm (43")
• Waga produktu: 840 g, Wymiary górnej i dolnej części (SxGxW): 974,6 x 17,7 x 28 mm, Wymiary lewej i prawej części (SxGxW): 562,8 x 17,7 x 28 mm
• Szerokość opakowania: 1058 mm, Głębokość opakowania: 90 mm, Wysokość opakowania: 94 mm