Výměnný rámeček Samsung pro Frame TV s úhlopříčkou 32" (2023), Rovný design (VG-SCFC32BWBXC) hnědý -
Producent: Samsung
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: VG-SCFC32BWBXC
akcesorium do telewizorów • Typ produktu: Rama, Kolor produktu: Brązowy, Długość przekątnej ekranu: 81,3 cm (32") • Waga produktu: 210 g, Wymiary górnej i dolnej części (SxGxW): 730,8 x 17,7 x 24,6 mm, Wymiary lewej i prawej części (SxGxW): 425,3 x 17,7 x 24,6 mm • Szerokość opakowania: 816 mm, Głębokość opakowania: 90 mm, Wysokość opakowania: 94 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
akcesorium do telewizorów
• Typ produktu: Rama, Kolor produktu: Brązowy, Długość przekątnej ekranu: 81,3 cm (32")
• Waga produktu: 210 g, Wymiary górnej i dolnej części (SxGxW): 730,8 x 17,7 x 24,6 mm, Wymiary lewej i prawej części (SxGxW): 425,3 x 17,7 x 24,6 mm
• Szerokość opakowania: 816 mm, Głębokość opakowania: 90 mm, Wysokość opakowania: 94 mm