Ubiquiti Networks POE-24-12W - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Ubiquiti Networks POE-24-12W
Producent: Ubiquiti
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: POE-24-12W
adapter PoE 24 V • Power over Ethernet: 24 V, Napięcie: 110 - 220 V, Częstotliwość danych wejściowych: 50 - 60 Hz • Szerokość produktu: 44 mm, Głębokość produktu: 87 mm, Wysokość produktu: 29 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
adapter PoE 24 V
• Power over Ethernet: 24 V, Napięcie: 110 - 220 V, Częstotliwość danych wejściowych: 50 - 60 Hz
• Szerokość produktu: 44 mm, Głębokość produktu: 87 mm, Wysokość produktu: 29 mm