Ubiquiti Networks EP-54V-150W - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Ubiquiti Networks EP-54V-150W
Producent: Ubiquiti
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: EP-54V-150W
przełącznik Zasilanie • Typ produktu: Zasilanie, Kolor produktu: Czarny, Certyfikaty: CE, FCC, IC • Moc w sumie: 150 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz • Szerokość produktu: 299,8 mm, Głębokość produktu: 286,9 mm, Wysokość produktu: 42,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
przełącznik Zasilanie
• Typ produktu: Zasilanie, Kolor produktu: Czarny, Certyfikaty: CE, FCC, IC
• Moc w sumie: 150 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
• Szerokość produktu: 299,8 mm, Głębokość produktu: 286,9 mm, Wysokość produktu: 42,5 mm