Ubiquiti POE-54V-80W-G-WH-BULK, bílá - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Ubiquiti POE-54V-80W-G-WH-BULK, bílá
Producent: Ubiquiti
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: POE-54V-80W
adapter PoE Gigabit Ethernet • Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet, Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s • Certyfikaty: CE, FCC, IC, UL • Power over Ethernet: 54 V • Szerokość produktu: 65 mm, Głębokość produktu: 34 mm, Wysokość produktu: 123 mm • Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
adapter PoE Gigabit Ethernet
• Certyfikaty: CE, FCC, IC, UL
• Power over Ethernet: 54 V
• Szerokość produktu: 65 mm, Głębokość produktu: 34 mm, Wysokość produktu: 123 mm