Ubiquiti POE-48-24W-WH - Telefony komórkowe i tablety
Ubiquiti POE-48-24W-WH
Producent: Ubiquiti
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: POE-48-24W-WH
adapter PoE 48 V • Kolor produktu: Biały • Power over Ethernet: 48 V, Moc rzeczywista: 24 W • Szerokość produktu: 57 mm, Głębokość produktu: 33 mm, Wysokość produktu: 88 mm • Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
adapter PoE 48 V
• Kolor produktu: Biały
• Power over Ethernet: 48 V, Moc rzeczywista: 24 W
• Szerokość produktu: 57 mm, Głębokość produktu: 33 mm, Wysokość produktu: 88 mm