Ubiquiti POE-24-30W-G-WH - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Ubiquiti POE-24-30W-G-WH
Producent: Ubiquiti
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: POE-24-30W-G-WH
adapter PoE Gigabit Ethernet 24 V • Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet, Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s • Kolor produktu: Biały • Power over Ethernet: 24 V, Moc rzeczywista: 30 W, Napięcie: 100 - 240 V • Certyfikaty: CE, FCC, IC, UL • Szerokość produktu: 94 mm, Głębokość produktu: 60 mm, Wysokość produktu: 33 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
adapter PoE Gigabit Ethernet 24 V
• Kolor produktu: Biały
• Power over Ethernet: 24 V, Moc rzeczywista: 30 W, Napięcie: 100 - 240 V
• Certyfikaty: CE, FCC, IC, UL
• Szerokość produktu: 94 mm, Głębokość produktu: 60 mm, Wysokość produktu: 33 mm