Ubiquiti POE-24-24W-G - TV, Video, Audio
Ubiquiti POE-24-24W-G
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: POE-24-24W-G
adapter PoE Gigabit Ethernet 24 V • Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet, Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s, Zgodny ze standradami przemysłowymi: IEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010, EN55024:2010 • Power over Ethernet: 24 V, Napięcie wejściowe adaptera AC: 90 - 260 V, Częstotliwość adaptera AC: 47/63 Hz • Szerokość produktu: 57 mm, Głębokość produktu: 88 mm, Wysokość produktu: 33 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
adapter PoE Gigabit Ethernet 24 V
• Power over Ethernet: 24 V, Napięcie wejściowe adaptera AC: 90 - 260 V, Częstotliwość adaptera AC: 47/63 Hz
• Szerokość produktu: 57 mm, Głębokość produktu: 88 mm, Wysokość produktu: 33 mm