Ubiquiti POE-24-24W-G-WH(24V,1A,24W), bílý - TV, Video, Audio
Ubiquiti POE-24-24W-G-WH(24V,1A,24W), bílý
Producent: Ubiquiti
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: POE-24-24W
adapter PoE Fast Ethernet 24 V • Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Fast Ethernet, Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100 Mbit/s • Power over Ethernet: 24 V, Napięcie: 90 - 260 V, Częstotliwość danych wejściowych: 47 - 63 Hz • Waga produktu: 135 g, Wymiary produktu (SxGxW): 88 x 57 x 33 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
adapter PoE Fast Ethernet 24 V
• Power over Ethernet: 24 V, Napięcie: 90 - 260 V, Częstotliwość danych wejściowych: 47 - 63 Hz
• Waga produktu: 135 g, Wymiary produktu (SxGxW): 88 x 57 x 33 mm