Ubiquiti Networks POE-24-7W-G-WH - Komputery i laptopy
Ubiquiti Networks POE-24-7W-G-WH
Producent: Ubiquiti
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: POE-24-7W
adapter PoE Gigabit Ethernet 24 V • Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet, Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s • Kolor produktu: Biały • Power over Ethernet: 24 V, Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V, Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz • Waga produktu: 72,1 g, Wymiary produktu (SxGxW): 72 x 45 x 33 mm • Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
adapter PoE Gigabit Ethernet 24 V
• Kolor produktu: Biały
• Power over Ethernet: 24 V, Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V, Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
• Waga produktu: 72,1 g, Wymiary produktu (SxGxW): 72 x 45 x 33 mm