Ubiquiti Networks POE-24-30W - TV, Video, Audio
Ubiquiti Networks POE-24-30W
Producent: Ubiquiti
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: POE-24-30W
adapter PoE Gigabit Ethernet 24 V • Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet, Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s • Kolor produktu: Czarny • Power over Ethernet: 24 V, Moc rzeczywista: 30 W, Napięcie: 100 - 240 V • Waga produktu: 156 g, Wymiary produktu (SxGxW): 94 x 60 x 33 mm • Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
adapter PoE Gigabit Ethernet 24 V
• Kolor produktu: Czarny
• Power over Ethernet: 24 V, Moc rzeczywista: 30 W, Napięcie: 100 - 240 V
• Waga produktu: 156 g, Wymiary produktu (SxGxW): 94 x 60 x 33 mm