Triton RKA-10-AS5-CAX-X1, 10U/5U, 460mm - AGD
Triton RKA-10-AS5-CAX-X1, 10U/5U, 460mm
Producent: Triton
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: RKA-10-AS5-CAX-X1
Rozdzielnica dla komponentów 10" i 19" • odpowiednia dla rozwiązań SOHO • drzwi z bezpiecznym szkłem • zamek • stopień ochrony IP30 • Zalecane obciążenie: 20 kg • Wymiary: 570 x 270 x 460 mm. •
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Rozdzielnica serii "RKA" oferuje możliwość instalacji urządzeń 10" w poziomie lub 19" w pionie. Podczas rozbudowy sieci nie jest konieczna zmiana infrastruktury, wystarczy przełożyć istniejące okablowanie do nowych urządzeń i paneli krosowych. Dzięki temu jest to idealna szafa do małych i średnich instalacji (rozwiązania SOHO).
Konstrukcja o wysokiej wytrzymałości
Dostęp jest chroniony przez zamek
Zamekna drzwiach bezpiecznie zamyka wnętrze obudowy i chroni zainstalowany sprzęt. Drzwi szafy są standardowo w całości szklane. Rama montażowa 10"/19" może być regulowana na głębokość wewnątrz obudowy w predefiniowanych pozycjach. Przepusty kablowe znajdują się w górnej, dolnej i tylnej części obudowy i są zaślepione zaślepkami zrywalnymi.
Wymiary: 570 x 270 x 460 mm.