Synology HAT5300-12T, 3.5” - 12TB - AGD
Gwarancja 5 lat
Synology HAT5300-12T, 3.5” - 12TB
Producent: Synology
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 5 lat
Kod produktu: HAT5300-12T
Wysokiej jakości dysk twardy klasy korporacyjnej dla systemów Synology • Pojemność 12 TB • Format 3,5" • Interfejs SATA 6 Gb/s • Prędkość transferu danych do 242 MB/s • Bufor 256 MB • Prędkość obrotowa 7200 obr
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
CECHY TECHNICZNE Pojemność: 12 TB Rozmiar: 3,5" Interfejs: SATA 6 Gb/s Rozmiar sektora: 512e Prędkość: 7200 RPM Prędkość interfejsu: 6,0 Gb/s, 3,0 Gb/s, 1,5 Gb/s Rozmiar bufora: 256 MB Maksymalna szybkość transferu długoterminowego: 242 MB/s Średni czas do awarii: 2 500 000 godzin Robocza wartość pamięci masowej: 550 TB łącznego transferu rocznie Gwarancja: 5 lat Wymiary (wys. x szer. x gł.): 26,1 mm x 101,85 mm x 147 mm Waga: 720 g Certyfikaty: CE, RCM, BSMI, KC, EAC, UL, TUV, CSA, ICES, RoHS Napięcie zasilania: 12 V (±10%) / 5 V (+10/-7%) Temperatura pracy: od 0°C do 60°C