StarTech.com 813874B21ST - Warsztat i hobby
StarTech.com 813874B21ST
Producent: StarTech.com
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 813874B21ST
moduł przekaźników sieciowych Miedź 10000 Mbit/s SFP+ • Typ transceivera SFP: Miedź, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 10000 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP+ • Kolor produktu: Srebrny, Materiał obudowy: Cynk stali, MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 4598430 h • Pobór mocy: 2,3 W • Certyfikaty zgodności: RoHS, Certyfikaty: CE, FCC • Szerokość produktu: 13,4 mm, Głębokość produktu: 69,8 mm, Wysokość produktu: 13,8 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł przekaźników sieciowych Miedź 10000 Mbit/s SFP+
• Pobór mocy: 2,3 W
• Certyfikaty zgodności: RoHS, Certyfikaty: CE, FCC
• Szerokość produktu: 13,4 mm, Głębokość produktu: 69,8 mm, Wysokość produktu: 13,8 mm