Solac S94902400 - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Solac S94902400
Producent: Solac
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: S94902400
odkurzacz parowy Przenośna myjka parowa 0,175 l 1200 W Czarny, Biały • Model: Przenośna myjka parowa, Pojemność: 0,175 l, Kolor produktu: Czarny, Biały • Moc: 1200 W, Źródło zasilania: Prąd przemienny, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V • Para pod ciśnieniem: 3 bar, Czas rozgrzewania: 180 s, Silne uderzenie pary: 30 g/min • Długość kabla: 3 m • Waga produktu: 1,7 kg, Szerokość produktu: 294 mm, Głębokość produktu: 130 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
odkurzacz parowy Przenośna myjka parowa 0,175 l 1200 W Czarny, Biały
• Model: Przenośna myjka parowa, Pojemność: 0,175 l, Kolor produktu: Czarny, Biały
• Moc: 1200 W, Źródło zasilania: Prąd przemienny, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
• Para pod ciśnieniem: 3 bar, Czas rozgrzewania: 180 s, Silne uderzenie pary: 30 g/min
• Długość kabla: 3 m
• Waga produktu: 1,7 kg, Szerokość produktu: 294 mm, Głębokość produktu: 130 mm