Shelly Pro 3EM-3CT63 - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Shelly Pro 3EM-3CT63
Producent: Shelly
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 40210830
licznik kosztów zużycia energii elektrycznej Prąd przemienny • Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Maksymalne natężenie prądu: 63 A, Zasięg częstotliwości: 50 - 60 Hz • Szerokość produktu: 94 mm, Głębokość produktu: 19 mm, Wysokość produktu: 69 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
licznik kosztów zużycia energii elektrycznej Prąd przemienny
• Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Maksymalne natężenie prądu: 63 A, Zasięg częstotliwości: 50 - 60 Hz
• Szerokość produktu: 94 mm, Głębokość produktu: 19 mm, Wysokość produktu: 69 mm